Yüksek Gerilim Tel Çekme

Yüksek Gerilim Tel Çekme Hakkında

Yüksek Gerilim Tel Çekme işleminde yüksek gerilim tel çekme makine ve ekipmanları olarak tel çekme ve fren makinesi kullanılır. Bu teller üç fazlı olup tek devrelidir. Tel çekimi sırasında direklerin kulesinden yıldırıma karşı koruma amaçlı “koruma telleri” çekilmektedir. Ayrıca kuşları enerji iletim hatlarından uzaklaştırmak amacıyla direklere “kuş kovanlar” takılmaktadır. Enerji iletim hatlarında hattı taşıyan direklerde bulunan traverslerdeki izolatörlerin bağlantı yerinin üst kısmına kuş konmasıveya yuva yapması istenmez. Bu nedenle traverslerin bu kısmına kuşların konmaması için U veya V şeklin de bir
kuşkonmaz malzemeleri montaj edilir. Söz konusu malzeme arası çapraz bir şekilde galvanizli ince bağlama teli ile bağlanır. Aksi halde kuş pislikleri izolatörleri kısa devre ederek toprak
arızasına sebep olur. Özellikle büyük yapılı kuşlar konarken ya da havalanırken gerilim hatlarına temasta bulunarak hem kendilerini hem de hat güvenliğini tehlikeye sokabilirler.

Yüksek Gerilim Tel Çekmenin Tarihi

Yüksek gerilim enerji nakil  hatları nın yakınındaki evlerde yaşayan çocuklarda çocukluk çağı kanserlerindeki artışın epidemiyolojik olarak gösterilmesi. Ve tüm bu konudaki araştırmalar US National Academy of Sciences tarafından tekrar incelenmiştir.  İş makinaları sektöründe kaliteli ürünleri sunması ile müşteri memnuniyetini artırmayı ilke edinmiş olan EYDEM GRUP.  Alternatif ürünler ile de piyasa ihtiyaçlarını karşılamaktadır. EYDEM GRUP ENERJİ VE İŞ MAKİNALARI 2012 yılında iş makinaları ve enerji nakil hatları konusunda sahip olduğu bilgi ve uzmanlıklarını sunmak üzere Ankara merkezli olarak kurulmuştur.

Yüksek Gerilim Tel Çekme  Hizmetleri Ankara

Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Ankara için çalışmaktayız. Başlıca, Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları, Yüksek Gerilim Havai Hatları kapma,  kablo kesici,kablo soyma, kablo sıyırma, kablo kesme , Kablo Kesme Makası ,Tel çekme  makinesi   ürünleri  satmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.
Eydem Grup  Zupper Türkiye ürünlerini satmaktadır.

Yüksek Gerilim Tel Çekmesi Kablo Makası Hizmetleri Ankara

Zupper Yqk-300 Skp Papuç Sıkma,Zupper Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma,Zupper Tc-250 Kablo Kesme Makası,Zupper Cpc-50 A Hidrolik Kablo Kesme Makası,Hidrolik Pabuç sıkma presi  satışını yapmaktayız. Tesmec,Cembre,Kudos,Tork,Şafak Türkiye Bayisiyiz.
Zupper Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm,Zupper Yac8 Yüzük Sıkma Pensesi 0,5-6Mm ,Zupper YQK-300 Hidrolik Pabuç Sıkma Pensesi ithal etmekteyiz.
10-300 Mm²,Zupper Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma,Zupper Tc-100 Kablo Kesme Makası ankara bayisi olarak satış yapmaktayız.
Bataryalı kablo kesme,Bataryalı kablo kesme makası,Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma pensesi ,SKP Pabuç sıkma pensesi  satışımız vardır.
SKP Pabuç sıkma presi,Hidrolik,Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pensesi,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.
Hidrolik SKP Sıkma pensesi,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma pensesi,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.
İzole terminal sıkma pensesi ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.
İzole terminal sıkma presi,İletken kesme,İletken kesme makası,İletken makası,Hidrolik iletken kesme.
Hidrolik iletken makası,Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presi,İzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.

Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,Zupper Jy-06120 Mekanik Skp Pabuç Sıkma ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.
Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makası,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makası  ürünlerini de uygun fiyata bulabilirsiniz.
Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

 Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Yüksek Gerilim Hatları